Transfera pakalpojumi

Kādēļ nesākt vai nebeigt Jūsu ceļojumu ar stilu? Mēs Jūs sagaidīsim no lidostas, ostas, dzelzcea stacijas un nogādāsim ar komfortu un eleganci uz Jūsu izvēlēto galapunktu.

Mūsu transfera pakalpojumu sniedzēji - automašīnas vadītāji parūpēsies, lai Jūs sagaidītu tiklīdz nonākat atlidošanas zonā. Jūsu automašīnas vadītājs Jums palīdzēs ar bagāžas nogādāšanu līdz automašīnai, kā arī galapunktā palīdzēs ar bagāžu...(turpināt lasīt)

Individuāla auto noma

Vienalga vai Jums nepieciešams tālas vai īsas distances transporta pakalpojums, Jūsu vēlmes tiks piepildītas ar mūsu modernajām un uzticamajām automašīnām.

Piedāvājam auto nomu kāzu un citu svinību vajadzībām. Kāzas vienmēr ir savstarpēji saistītas ar greznām, stilīgām dekorācijām, lai paspilgtinātu šo svarīgo momentu vēl vairāk. Tāpēc tas ir tikai pareizi uz ceremoniju atbraukt ar stilu, eleganci un komfortu ...(turpināt lasīt)

 Papildpakalpojumi

PREMIER TRANSFERS sevi pozicionē kā viesmīlības uzņēmumu sniedzot plašu papildpakalpojumu klāstu. Mums ir svarīgi piedāvāt visu iespējamo, lai Jūsu ceļojums ar mums butu vēl patīkamāks!...(turpināt lasīt)