Transfera pakalpojumi

Transfēra pakalpojums- tā ir iepriekš saskaņota maršruta pasūtīšana, kurā pēc īpaša tarifa apvienoti autovadītāja pakalpojumi un auto noma. Pasūtot transfēru, vispirms tiek saskaņots brauciena plāns un noteikta fiksētā maksa. Atšķirībā no taksometru pakalpojumiem, cena ir nemainīga neatkarīgi no ceļā pavadītā laika, satiksmes intensitātes un citiem faktoriem.

Kāpēc izvēlēties transfēru? Transfērs uz lidostu, ostu, dzelzceļa staciju vai citiem Jums nepieciešamies galamērķiem jeb  no punkta A uz B palīdz atrisināt neērtas situācijas, kas saistās, piemēram, ar aizbraukšanu vai ierašanos Rīgā. Iepriekš saskaņotās transfera cenas dēļ Jums nebūs jāuztraucas par neplānotu pārmaksu par braucienu.

Piedāvājam sagaidīšanu lidostā, ostā, dzelzceļa stacijā vai citur. Automašīnas vadītājs sagaidīs Jūs un Jūsu viesus zolīdi ģērbies turot sagaidīšanas plātni; palīdzēs ar bagāžu un droši nogādās pasažierus uz nepieciešamo adresi. Un, pateicoties fiksētai maksai par braucienu, nepastāv risks pārmaksāt, kā tas nereti gadās taksometros. Ja ierodaties ar lidmašīnu, kugi, vilcienu lūdzam mūs informēt par ierašanās laiku un ceļojuma datiem, lai varam tiešsaistē sekot līdzi Jūsu patiesajam ierašanās laikam.

Lai veiktu transfera rezervāciju: aizpildiet kontaktu formu vai zvaniet, lai uzzinātu Jūsu ceļojuma izmaksas un citus ar to saistītos jautājumus.


Populārāko transferu cenas:

  • Vecrīga - Lidosta "Rīga" 15,00 €
  • Lidosta "Rīga" - Vecrīga 20,00 €
  • Vecrīga - Jūrmala (Majori) / Jūrmala (Majori) - Vecrīga 30,00 € 
  • Pa Rīgu - 8,00 €
  • Rīga - Tallina - Rīga / Rīga- Viļņa - Rīga  250,00 €