Old City Boutique Hotel ir četrzvaigžņu viesnīca ar atrašanās vietu pašā Vecrīgas sirdī. Burtiski dažu minūšu attālumā no viesnīcas atrodas visas iecienītākās un populārākās Rīgas apskates vietas, restorāni, naktsklubi un arī iecienītākie veikali.

Šī viesmīlīgā un mājīgā viesnīca pārsteidz savus viesus ar unikālu dizainu, kas apvieno mūsdienu stilu un senās Rīgas elementus. Jūs pamanīsiet oriģinālus viduslaiku mūra fragmentus ne tikai viesnīcas vestibilā, bet arī vairākos numuros. Iepazīstoties ar viesnīcas telpām, varēsiet izbaudīt interesantas Rīgas fotogrāfijas, atspoguļojošas pilsētas vēsturi. 

Viesnīcas laipnais un augsti kvalificētais personāls vienmēr rūpējas par savu klientu vajadzībām un prezentē Rīgu kā interesantu un ļoti patīkamu tūrisma galamērķi. 

Viesnīcas kategorija: 4 zvaigznes

Adrese: Teātra iela 10, Rīga

Numuru skaits: 54 + 11

Pašā Vecrīgas sirdī, starp slavenām arhitektūras un izklaides vietām savus viesus sveic  viesnīca Royal Square Hotel & Suites. No viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats uz gleznainajām un šaurajām vecpilsētas ieliņām un Rātslaukumu.
Viesnīca Royal Square Hotel & Suites ir celta uz 16. gs. senajiem Rīgas mūriem un apvieno vēsturisko kultūras mantojumu ar  jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām.

Viesnīcas kategorija: 5 zvaigznes

Adrese: Kaļķu iela 3a, Rīga

Numuru skaits: 30

Izsmalcinātā un mājīgā Vecrīgas četrzvaigžņu viesnīca „Garden Palace” atvērta 2007. gadā restaurētā vēsturiskā ēkā, kas celta 1780. gadā. Smalko atmosfēru un senatnīgo auru viesnīcas viesi aicināti izbaudīt 50 komfortablos, klasiskā stilā iekārtotos viesu numuros, kas piemēroti dažādām vēlmēm un vajadzībām: sākot ar eleganti atturīgu standarta vienvietīgu numuru līdz pat karaliskajam divstāvu Royal Luksa numuram.

Viesnīcas kategorija: 4 zvaigznes

Adrese: Grēcinieku iela 28, Rīga

Numuru skaits: 50 + 5